Dlaczego nasza szkoła?

Jeśli szukacie przyszłościowej i ciekawej  szkoły, oferującej możliwości rozszerzenia horyzontów i odkrycia ukrytych talentów a także poznania języka ukraińskiego oraz kultywowania tradycji swoich przodków - Nasza szkoła CZEKA NA WAS!!!

HomeSzkołaAktualnościDni Otwarte Szkoły i VI Konkurs Poezji Śpiewanej 2016

Dni Otwarte Szkoły i VI Konkurs Poezji Śpiewanej 2016

Сьогоднішній день розпочали конкурсом Співаної Поезії ( на слова Тараса Шевченка), який відбувся в нашій школі вже вшосте. Щиросередечно вітаємо переможців та бажемо успіхів в подальшій творчій праці.

Також наші учні та вчителі, так як весь світ, підтримали нашу незламну Надію Савченко. Щиро віримо в перемогу та швидке повернення на батьківщину. Надія є!!

Після конкурсу відбувся День Відкритих Дверей для учнів гімназій. Молодші колеги мали змогу побувати на відкритому уроці, зустрітися з директором та учнівським правлінням а також побачити міні-коцерт у виконанні учнів школи.

Фото:

Конкурс Співаної Поезії 

Савченко - ВОЛЮ!!!

День Відкритих Дверей

***

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy konkursem poezji śpiewanej. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.  Również uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły dołączyli się do akcji popierającej Nadię Savchenko robiąc sobie wspólne zdjęcie z napisem ''Free Savchenko''.  

Po konkursie w szkole odbyły się Dni Otwarte Szkoły dla uczniów gimnazjum. Nasi młodsi koledzy mieli okazję uczestniczyć w otwartej lekcji, spotkać się dyrektorem szkoły i Samorządem Uczniowskim oraz zobaczyć króciutki koncert, na którym wystąpili uczniowie  szkoły.  

Linki do galerii:

Konkurs poezji śpiewanej

Free Savchenko

Dni Otwarte Szkoły

Vinaora Visitors Counter

429319
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W minionym tygodniu
W tym miesiącu
W tamtym miesiącu
Razem
263
358
1897
425389
5998
10626
429319

Your IP: 54.92.160.119
Server Time: 2018-10-19 17:31:38

Szybki kontakt

I Liceum Ogólnokształcące 

Sekretariat      - 94 36 70 162

Fax                -  94 36 70 163

Kier. Internatu -  94 37 39 084

Pokój naucz.    - 94 37 39 531

Zespół Szkół Nr 2 w Białym Borze

Tel/fax   94 37 39 026

 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.liceum-bialybor.eu

Who's Online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Witrohon

Poznaj nasz zespół taneczny "WITROHON"

Więcej...

Kalynowyj Mist

Grupa poetycko - teatralna "Kałynowyj Mist"

Więcej...

Dżereło

Chór "Dżereło" (dawniej: Prolisky)

Więcej...

Free business joomla templates